29 grudnia 2018

30 POMYSŁÓW NA WEGAŃSKIE IMPREZOWE PRZEKĄSKI

Zbiór 30 najlepszych wegańskich przekąsek, które świetnie sprawdzą się na każdej imprezie. Na tej liście nie mogło zabraknąć roślinnych serów, past takich jak hummus, czy smalczyk, sałatek, nuggetsów, czy mojej ulubionej focacci i najpyszniejszej w świecie rolady szpinakowej!


 1. NUGGETSY SEITANOWE16 komentarzy:

 1. wszystko prezentuje sie jak milion dolarów, ale te serki to czapki z głów

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mylcie proszę weganizmu z wegetarianizmem. To kardynalny błąd, który pokazuje, że nie znacie się na tym co robicie :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem co masz na myśli ;)

   Usuń
  2. Tytuł artykułu vs sery

   Usuń
  3. Wszystkie przepisy na tym blogu są wegańskie wiec nadal nie rozumiem

   Usuń
  4. Wszystkie przepisy na tym blogu są wegańskie wiec nadal nie rozumiem

   Usuń
  5. Przeciez te serki są wegańskie! <3

   Usuń
 3. Weganizm wyklucza nabiał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odebrałam komentarze autora/ki bloga jako bardzo sarkastyczne. Każdego gościa na stronie należy szanować. Wystarczyłoby napisać że 'Zapewniam, że użyto samych weganskich produktów'. A nie jakieś 'a gdzie tu widzisz nabiał?'. Bardzo niegrzecznie.
  Jestem osobą postronną i skoro ja to tak odebrałam to nie wiadomo ile jeszcze osób..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo za sugestie, ale z szacunku do mnie jako autora bloga wystarczyłoby przeczytać nagłówek, wstęp lub zwyczajnie moja nazwę bloga.

   Usuń
  2. Jaka niegrzecznoc????????? Dziewczyna napisala tak, jak jest. Jezeli ktos nie umie czytac, to juz trudno i darmo!!!

   Usuń
  3. Mogłas się tak poczuc. A ja odebrałam Twoje komentarze jako pełne ignorancji i hipokryzji. Nie przeczytasz przepisu na ser, ani opisu bloga - pomimo braku przygotowania zaczynasz oceniac i krytykować. Jednocześnie obrazasz sie na autorke bloga i zarzucasz brak szacunku. Jak każdemu należy się szacunek to z szacunku do czyjej pracy możesz pomyśleć=sprawdzić czy napewno jest tak jak Ci się wydaje, zamiast od razu pisać głupoty ze na weganskim blogu są wegetariańskie przepisy:)
   /Meg

   Usuń
  4. Ja, jako inna osoba postronna, uważam, że raczej te komentarze odwiedzających bloga są nie na miejscu. Można czegoś nie zrozumieć, ale wypadałoby jakoś z kulturą zapytać, a nie od razu zakładać, że ktoś się nie zna i robi rażące błędy.

   Usuń
 5. Też jestem osobą postronną i w mojej ocenie autor bloga nie odpisał Ci w sposób nieuprzejmy. Może jesteś przewrażliwiona? A jeśli ktoś napisał coś nie na miejscu, to w mojej ocenie Ty, bo wyskakujesz od razu z pouczaniem autora bloga w swoim komentarzu, podczas gdy nie masz racji bo to jest wegański blog, w przepisach też wszystkie składniki są weganskie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurczę jestem pod wrażeniem, szczególnie ten przepis na ,,mozarellę’’ Muszę wypróbować koniecznie!

  OdpowiedzUsuń


* BARDZO PROSZĘ, ABY OSOBY ANONIMOWE PODPISYWAŁY SIĘ U DOŁU SWOIM IMIENIEM LUB KSYWĄ - UŁATWI TO WSPÓLNĄ KOMUNIKACJĘ *